قاضی عسگر آفتاب بوشهر برنامه سینمایی

قاضی عسگر: آفتاب بوشهر برنامه سینمایی سیمای بوشهر جدول پخش اردیبهشت ماه

گت بلاگز یزد راس آرزوی بزرگ های امام (ره) معرفی اسلام به تمام جهانیان بود

این انقلاب توانست از طریق دین اسلام جامعه را به حرکت در اورد ودست مستکبرین را کوتاه کند.

راس آرزوی بزرگ های امام (ره) معرفی اسلام به تمام جهانیان بود

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت جوان از یزد؛ حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در آیین گرامیداشت امام خمینی (ره)و قیام 15خرداد که با حضور امام جمعه بافق و قشرهای متفاوت مردم در مهدیه بافق برگزار شد به تبیین ابعاد شخصیتی امام راحل پرداخت و گفت:امام خمینی (ره) با انقلاب خود تحولی عظیم و زلزله ای جهانی ایجاد کرد.

وی افزود:امام راحل در هیچ موقعیتی ارتباط با خالق خود را قطع نمی کردند و تمام سخنان ایشان ریشه قرانی دارد و تسلیم بودن امام (ره)در برابر فرامین الهی ایشان را به درجات اوج رسانده هست.

عبارات مهم : اسلام

مدیرکل شرکت تبلیغات اسلامی استان یزد تصریح کرد:راس آرزوی بزرگ های امام (ره) معرفی اسلام به تمام جهانیان بود و با این انقلاب توانست از طریق دین اسلام جامعه را به حرکت در اورد ودست مستکبرین را کوتاه کند.
حسینی کوهستانی گفت:باید در رابطه با شخصیت امام (ره) تحلیل و تاریخ انقلاب را در عصر امروزه ارتباطات جهت نسل تازه بازگو کرد در این صورت هیچ کس در جامعه اغفال نمی شود و به حرف های دشمن های توجهی نمی کنند.
وی بیان داشت:امام خمینی (ره)به عنوان یک شخصیت بزرگ دینی با سخنان خود توانست عده ای از اقلیت های مذهبی دیگر را به سمت دین اسلام سوق دهد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد عنوان کرد:قاطعیت امام ره در برابر تمام انحرافات و تصمیمات عقلانی ایشان باعث شد تا بتوانند طی 10سال رهبری خود اسلام ناب را به تمام جهانیان معرفی کند و در زندگی مردم سوق دهد.
حسینی کوهستانی در بخش دیگری از سخنان خود به گزینش رهبر معظم انقلاب بعد از رحلت امام خمینی (ره)اشاره کردو گفت:امام خامنه ای تشابه و همسانی زیادی با امام راحل داشتند و تمام سخنان ایشان ریشه در کارها امام خمینی (ره)دارد.
وی افزود:تکیه به جوانان،افزایش تولیدات داخلی و دفاع از حقوق مردم مواردی است که در سخنان رهبرانقلاب و امام خمینی (ره) دیده می شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه طبق فرموده امام خامنه ای باید به تولیدات داخلی تکیه کنیم و به آینده امید و اطمینان داشته باشیم خاطر نشان کرد:باید به جوانان و سرمایه های داخلی خود تکیه کنیم تا ملزم به وارد کردن اجناس خارجی نباشیم و متعقد بود که آینده ای درخشان درپیش رو هست.
حسینی کوهستانی عنوان کرد:بزرگترین سرمایه هر کشور نیروی انسانی آن کشور هست.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به حضور پرشور 41میلیونی مردم در پای صندوق های رای اشاره و بیان کرد:طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب رای مردم حق الناس است و باید به منتخب آنها تبریک و احترام گذاشت و وظیفه همه پاسداری از حق الناس است.
انتهای خبر/ ی

واژه های کلیدی: اسلام | اسلامی | انقلاب | تبلیغات | استان یزد | امام خمینی | رحلت امام خمینی | آرمان های امام

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog