قاضی عسگر آفتاب بوشهر برنامه سینمایی

قاضی عسگر: آفتاب بوشهر برنامه سینمایی سیمای بوشهر جدول پخش اردیبهشت ماه

گت بلاگز کرمان استاندار کرمان کار خود را ادامه می دهد

استاندار کرمان طی پیامی اعلام کرد به علت مخالفت وزیر کشور با استعفای وی، کار خود را ادامه می دهد.

استاندار کرمان کار خود را ادامه می دهد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، علیرضا رزم حسینی در خبر خود تأکید کرده است به اعتبار حمایت های مردم قدرشناس و مسئولان استان، با انگیزه مضاعف و تلاش بیش از پیش به مسئولیت خدمت گزاری به مردم بزرگوار دیار کریمان ادامه خواهد داد.

متن خبر استاندار کرمان به شرح زیر است:

بسمه تعالی

استاندار کرمان کار خود را ادامه می دهد

مردم شریف و بزرگوار استان کرمان

سلام علیکم

همان گونه که استحضار دارید اینجانب از ابتدای کار دولت تدبیر و امید توفیق یافتم به عنوان نماینده این دولت در استان کرمان خدمت گذار شما مردم فهیم و انقلابی دیار خویش باشم که همواره خدای مهربان را از بابت این سعادت و افتخار شاکر و سپاسگزارم.

در طی این مدت تمام اهتمام و تلاش خویش را در جهت عمل به منویات مقام معظم رهبری و تحقق سیاست های دولت محترم تدبیر به کار بستم و با پرهیز از سیاسی کاری های مخرب تلاش در تعمیق وحدت و هم دلی در استان نمودم که در نتیجه به گواه همگان با حاکم شدن فضای هم دلی و هم فکری بی نظیر در سپهر سیاسی استان و تشریک مساعی سایر مسئولان استانی و همراهی گسترده مردم شاهد تسریع در روند پیشرفت و توسعه استان کرمان هستیم.

استاندار کرمان طی پیامی اعلام کرد به علت مخالفت وزیر کشور با استعفای وی، کار خود را ادامه می دهد.

در اینجا مورد نیاز میدانم در خصوص اخبار مربوط به کناره گیری اینجانب که چندی پیش مطرح گردید به آگاهی مردم عزیز استان کرمان برسانم که به علت پاره ای از پرسشها خواهان کنارگیری از این مسئولیت سنگین بودم که با مخالفت صریح وزیر محترم کشور مواجه گردید. اینک با توجه به این مخالفت، ضمن تقدیر و تقدیر صمیمانه از حمایت های ارزشمند حضرت آیت الله جعفری امام جمعه محترم کرمان و نماینده ولی فقیه در استان، مجمع نمایندگان محترم مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی، خانواده های محترم شهداء، ایثارگران ، رزمندگان و گروه های سیاسی و سایر اقشار متفاوت مردم که به انحای متفاوت مرا مورد لطف قرار داده و خواستار ادامه خدمت گزاری این خادم کوچک ارزش گردیدند اعلام میدارم به اعتبار این حمایت ها با انگیزه مضاعف و تلاش بیش از پیش به مسئولیت خدمت گزاری به مردم بزرگوار دیار کریمان ادامه خواهم داد.

امید است که بتوانیم با هم دلی و هم فکری و تأسی از رویکرد دولت محترم تدبیر و امید استان کرمان را به جایگاه شایسته ای در خور نام نیک مردمان آن برسانیم.

گر هزاران دام باشد در قدم چون تو با مایی نباشد هیج غم (مولانا)

علیرضا رزم حسینی

استاندار کرمان

استاندار کرمان کار خود را ادامه می دهد

انتهای پیام/ب

واژه های کلیدی: کرمان | استانی | استاندار کرمان | ادامه می دهد | به کار خود | طی پیامی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog