قاضی عسگر آفتاب بوشهر برنامه سینمایی

قاضی عسگر: آفتاب بوشهر برنامه سینمایی سیمای بوشهر جدول پخش اردیبهشت ماه

گت بلاگز کرمانشاه شهرداری از بازیگران و صورت های معروف جوان شهر کمک نمی‌گیرد

نماینده انجمن گرافیک کرمانشاه نیز گفت: توقع داریم مسئولین زیاد به هنر و بازیگران و صورت های معروف توجه داشته باشند.

شهرداری از بازیگران و صورت های معروف جوان شهر کمک نمی‌گیرد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛روزبه حبیبیان در نشست اهالی فرهنگ و هنر با استاندار و بیان خواسته های خود اظهار کرد: متاسفانه شهرداری از ظرفیت جوانان هنرمند شهر استفاده نمی کند و نتیجه آن تبدیل شدن شهر به یک زباله دانی بزرگ در ایام انتخابات است.

حبیبیان خواستار برگزاری مستمر نشست با بازیگران و صورت های معروف شد و افزود: امیدواریم مطالباتی که در این نشست مطرح می شود محقق شود.

عبارات مهم : هنرمند

مهرداد مرادی نماینده ناشران و مسئول انتشارات سرانه نیز از پرسشها متعدد ناشران یاد کرد و افزود: یکی از این پرسشها وجود ناشر مولفان است است که کیفیت کار را پایین آورده اند.

وی گفت: خواسته دیگر ما این است که مجوز و ممیزی کتاب به خود کرمانشاه واگذار شود، لیکن طی کردن این مسیر در پایتخت کشور عزیزمان ایران حدود سه ماه وقت نیاز دارد.

کیوان شمشیربیگی نماینده انجمن سینمای جوان کرمانشاه هم خواستار توجه خاص به بازیگران و صورت های معروف شد و گفت: متاسفانه گنجینه بازیگران و صورت های معروف سربسته و پلمب باقی مانده هست، این در حالیست که بازیگران و صورت های معروف سفیر فرهنگی یک جامعه هستند، نه سیاستمداران و … .

این هنرمند کرمانشاهی تاکید کرد: خواسته دیگر ما این است که بودجه فرهنگی دستگاه ها به کمک بازیگران و صورت های معروف بیاید تا هنرمند مجبور نباشد برود دنبال ادارات تا به او کار بسپارند.

شمشیربیگی یادآوری کرد: گاهی بودجه خوبی در اختیار بدنه فرهنگی دستگاه ها است که انجام پروژه ها و مستندهایشان را هم به جوانان شهر کرمانشاه نمی دهند و بازیگران و صورت های معروف دیگر استان ها از آن استفاده می کنند.
انتهای پیام/ز

واژه های کلیدی: هنرمند | استفاده | بازیگران | کرمانشاه | کرمانشاه | کرمانشاه | هنرمندان جوان | گرافیک کرمانشاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog